VII Bieg Walentynkowy

Już w najbliższą niedzielę, 18 lutego, odbędzie się VII Bieg Walentynkowy organizowany przez stowarzyszenie Pogoria Biega. Impreza organizowana w Dąbrowie Górniczej przewidziana jest zarówno dla par, które związane będą symboliczną tasiemką, jak i dla biegaczy biegnących w pojedynkę. Uczestnicy będą mieli do przemierzenia dystans 5 kilometrów. Na tym samym dystansie odbędzie się również rywalizacja z kijkami, tj. Nordic Walking.

Na starcie stanie blisko 700 uczestników, którzy będą mieli okazję aktywnie spędzić czas przebywając w gorącej i sportowej atmosferze!

W wydarzeniu będzie uczestniczyć również marka Fizjoterapia Justyna! Przewidzieliśmy atrakcyjne podarki dla biegaczy. Będziemy także na miejscu służyć radą dla wszystkich sportowców.

Zawody odbędą się 18 lutego 2018 r. Start i meta znajdują się przed Halą Widowiskowo – Sportową „Centrum” (zwaną dalej halą „Centrum”) przy ul. Aleja Róż 3 w Dąbrowie Górniczej. Start o godzinie 11:00.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do Dąbrowy Górniczej zarówno do aktywnego uczestnictwa w zawodach, jak również do kibicowania biegaczom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *