Michał rozpoczął swoją przygodę ze sportem już w wieku 13 lat, przez kilka lat sam na sobie doświadczał jakie pozytywne aspekty niesie za sobą regularny wysiłek fizyczny oparty na treningu i zdrowym żywieniu oraz zrozumiał, że jest to coś czym warto podzielić się z innymi dlatego rozpoczął swoją karierę trenerską. W roku 2014 zdobył swoje pierwsze uprawnienia trenerskie, jednocześnie kończąc studia magisterskie z Psychologii . Wciąż jest głodny wiedzy i od tamtej pory sukcesywnie poszerza swoją wiedzę dzięki licznym kursom i szkoleniom z zakresu dietetyki, fizjologii sportu, biomechaniki ciała itd.

Ukończone kursy:

  • Kurs instruktora siłowni i kulturystyki
  • Kurs dietetyki i suplementacji, poziom 1
  • Kurs dietetyki i suplementacji, poziom 2
  • Kurs instruktora fitness z elementami mobilizacji
  • Kurs instruktora rekreacji ruchowej

Współpracę z podopiecznymi zawsze rozpoczyna od solidnie zebranego wywiadu na temat stanu zdrowia, przebytych chorób, urazów, uczuleń, analizy wyników badań, historii diety itp tak by jak najlepiej dobrać odpowiednie metody treningowe, skrócić czas potrzebny do osiągnięcia celu oraz zmaksymalizować efekty.

 

 

Trening Personalny – OFERTA

TRENINGI PERSONALNE

Jest to najlepsza forma treningu, podczas której na bieżąco kontroluję i sprawuję nad Tobą opiekę, czuwam nad poprawną techniką Twoich ćwiczeń, odpowiednio pomagam dobrać ćwiczenia i ich rodzaj, dbam o to byś w żaden sposób nie nabawił/a się kontuzji. Dzięki tej formie treningu na bieżąco mogę kontrolować i oceniać Twoje efekty, od samego początku wychwycić ewentualne błędy i aktywnie wprowadzać korekty. Pozwala mi to dostrzegać reakcję Twojego ciała na poszczególne ćwiczenia. Wszystko to powoduje, że jest to najskuteczniejsza forma treningu!

PLANY TRENINGOWE

Jeśli z jakichś względów nie możesz trenować pod moim okiem, po spotkaniu, dokładnej rozmowie i przeprowadzeniu wywiadu z Tobą, skontrastowaniu Twoich potrzeb i celu, niezależenie od tego czy jest nim zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej czy nabranie czystej masy mięśniowej, wyrzeźbienie swojej sylwetki - ułożę indywidualnie dla Ciebie kompleksowy plan ćwiczeń, nastawiony na osiągnięcie Twoich celów treningowych, uwzględniający Twoje możliwości i dyspozycyjność. Podczas trwania tego okresu będziesz miał możliwość ciągłego kontaktowania się ze mną, zadawania pytań oprócz tego wyznaczymy sobie odpowiednie terminy by kontrolować, sprawdzać i oceniać Twoje wyniki.

PLANY ŻYWIENIA/ DIETY

Odpowiednio dobrany trening to tylko część Twojego (a tak naprawdę, jeśli zgłosisz się do mnie to - Naszego sukcesu) Dlatego tak jak w przypadku układania treningu, po przeprowadzeniu wywiadu z Tobą uwzględnieniu Twojego celu, który chcesz osiągnąć a także na temat Twoich nawyków żywieniowych, czasu, rozkładu dnia, Twojej aktywności i wielu innych czynników ułożę odpowiednią, nastawioną indywidualnie tylko pod Ciebie, dietę, dostarczającą wszystkich niezbędnych mikro i makro elementów, dzięki której osiągniesz swój cel w możliwie jak najkrótszym czasie.) Bardzo ważnym aspektem diety jest ciągłe reagowanie na zmiany jakie wywołuje na Nasze ciało i aktywne dostosowywanie i dopasowywanie się do nich, dlatego przez ten okres będziemy cały czas w kontakcie, by kontrolować postępy, zmiany i sukcesywnie na nie reagować.

KOREKTA / POPRAWA TWOJEGO PLANU TRENINGOWEGO

Jeśli już masz pewien staż, trenujesz sam, posiadasz jakąś wiedzę na temat treningu i diety, a może ściągnęłaś/eś gotowy trening z Internetu… lecz… czas nieubłaganie mija a efekty Cię nie zadowalają? - zgłoś się do mnie! Najprawdopodobniej coś jest nie tak, być może niepoprawnie dobrana intensywność treningu względem Twojej diety, może nie poprawna technika ćwiczeń. Opowiesz mi o swoim treningu i przedstawisz plan, a ja wprowadzę odpowiednie korekty tak byś wreszcie mógł się cieszyć z efektów jakie przyniesie odpowiednio dostosowany dla Ciebie trening.

KOREKTA/POPRAWA TWOJEJ DIETY

Sprawa analogiczna do korekty planu treningowego. Może jesteś już na jakiejś konkretnej diecie, lub po prostu stosujesz zasady zdrowego żywienia by dzięki temu zrzucić parę kilo zbędnej tkanki tłuszczowej lub nabrać tkanki mięśniowej natomiast efekty są mizerne? Problem może być taki sam, jak w przypadku planu treningowego – może to nie być dieta dla Ciebie , nie dla Twojego organizmu. Poleciła Ci ją znajoma/y bo dzięki niej osiągnęli rezultat? – to jeszcze nie wszystko. Dieta aby była skuteczna musi być podporządkowana pod Ciebie, pod Twój metabolizm, Twoją aktywność i Twój tryb życia. Zgłoś się do mnie – przeprowadzimy wywiad, i na jego podstawie wprowadzę poprawki lub rozpiszemy inny plan żywieniowy nastawiony specjalnie dla Ciebie. PORADY SUPLEMENTACYJNE Chcesz przyspieszyć osiągnięcie swoich celów treningowych i żywieniowych? Pomogę Ci i dobiorę odpowiednie dla Ciebie suplementy diety, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Poradzę i podzielę się swoim doświadczeniem na temat suplementów przedtreningowych coraz bardziej popularnych w ostatnich latach, odżywek białkowych, stacków kreatynowych, preparatów witaminowych, jak i innych wszelkiego rodzaju suplementów diety.

TRENING DLA OSÓB STARSZYCH

Tak jak wspomniałem wyżej moja oferta przeznaczona jest dla wszystkich! Niezależnie od wieku czy płci. Dlatego serdecznie zapraszam do współpracy również osoby starsze, które mimo upływającego czasu chcą zachować zdrowie i kondycję fizyczną. Trening będzie opracowany tak by zapewnić odpowiednio bezpieczeństwo trenowania, poprawę sylwetki a co za tym idzie - lepsze samopoczucie i zdrowie!!! TRENING W PARACH Lubisz ćwiczyć z kimś? Jeśli chcesz wspólnie z dziewczyną czy żoną aktywnie spędzić czas – zapraszam na trening w parach. Może uda się namówić męża czy chłopaka na wspólny trening? A może chcesz stawić czoła, czerpać, satysfakcję i radość z treningu wraz z przyjacielem bądź przyjaciółką? Niezależenie od powyższych powodów, ułożę dla Was odpowiednie treningi dzięki czemu osiągniecie oczekiwane rezultaty!

MOTYWACJA

Chcesz zacząć trenować? Dbać o swoje ciało, jak i o swoje zdrowie? Ale brakuje Ci motywacji? Zapraszam do kontaktu. Zajmuje się tym sportem od ponad 12 lat i przez cały czas podchodzę do tego z wielką pasją i zamiłowaniem. Wierzę, że również i Ciebie jestem w stanie zarazić tą piękną pasją. Z uwagi na to, że do wszystkich opisanych powyżej czynności podchodzę z zamiłowania i wielką pasją, dokładam wszelkich starań by moim klienci byli zadowoleni, usatysfakcjonowani i co najważniejsze osiągnęli założony cel !!! Trenując swoich klientów przywiązuję dużą uwagę do szczegółów, wszystkie plany treningowe czy diety są starannie przeze mnie ułożone i jak już wiele razy wspomniałem i podkreślę to jeszcze raz - indywidualnie dobrane pod każdego z Was. Zapraszam do kontaktu. Zacznij zmieniać swoje ciało i siebie już dziś !!! 🙂